Location : Home > D > DSC1122AI5-133.3300
DSC1122AI5-133.3300
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1122AI5-133.3300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1122AI5-133.3300 OSC MEMS 133.33MHZ LVDS SMD 97970 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1122AI5-133.3300 OSC MEMS 133.33MHZ LVDS SMD 61975 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1122AI5-133.3300 OSC MEMS 133.33MHZ LVDS SMD 57249 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387509003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate