Location : Home > D > DSC1122AI2-156.2539T
DSC1122AI2-156.2539T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1122AI2-156.2539T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1122AI2-156.2539T OSC MEMS 156.2539MHZ LVPECL SMD 57529 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1122AI2-156.2539T OSC MEMS 156.2539MHZ LVPECL SMD 97290 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-046-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
40-3503-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-3503-20 Aries Electronics 147030 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-3503-20 Aries Electronics 278590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430100-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430100-19-0 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1580550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1580550000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1580550000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 18POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1580550000 Weidmuller 147650 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
0873814488 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm)