Location : Home > D > DSC1122AI2-156.2500
DSC1122AI2-156.2500
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1122AI2-156.2500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1122AI2-156.2500 OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD 88410 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PD3Z284C6V8-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V POWERDI323
PD3Z284C6V8-7 37455 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PD3Z284C6V8-7 Distributor 182330 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
PD3Z284C6V8-7 NEW 93350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PD3Z284C6V8-7 STOCK 42970 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1927548 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1927548 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1927548 Phoenix Contact 298870 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397180003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)