Location : Home > D > DSC1121DI2-025.0000T
DSC1121DI2-025.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1121DI2-025.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1121DI2-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57599 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1121DI2-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 89050 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387200818 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
426-83-222-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
426-83-222-41-001101 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
426-83-222-41-001101 Preci-Dip 147840 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
426-83-222-41-001101 Preci-Dip 287730 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-127-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-127-41-011101 Preci-Dip 147170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-127-41-011101 Preci-Dip 288350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-159-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
133-PGM14013-10H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA GOLD
133-PGM14013-10H Aries Electronics 147440 2016+ CONN SOCKET PGA GOLD Unitronix Electronics Limited
133-PGM14013-10H IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-22-014-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 14 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-014-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-014-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-014-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 14 POS .197 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-014-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 14 POS .197 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
55508-014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55508-014 Amphenol FCI 147240 2016+ CONN RCPT 14POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
55508-014 Amphenol FCI 297550 2016+ CONN RCPT 14POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55508-014 Amphenol FCI 147460 2016+ CONN RCPT 14POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
55508-014 Amphenol FCI 299150 2016+ CONN RCPT 14POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-87499-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
2-87499-5 Electronics 26419 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-87499-5 Electronics 26419 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-87499-5 STOCK 46310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
215268-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated