Location : Home > D > DSC1121CL2-024.7500
DSC1121CL2-024.7500
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1121CL2-024.7500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1121CL2-024.7500 OSC MEMS 24.7500MHZ CMOS SMD 97470 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1121CL2-024.7500 OSC MEMS 24.7500MHZ CMOS SMD 57319 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1121CL2-024.7500 OSC MEMS 24.7500MHZ CMOS SMD 41895 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1121CL2-024.7500 OSC MEMS 24.7500MHZ CMOS SMD 97470 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-048-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
32-6518-112 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-6518-112 Aries Electronics 157620 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-6518-112 Aries Electronics 277770 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387112220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1-1814640-7 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
1-1814640-7 TE Connectivity AMP Connectors 287770 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1814640-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1814640-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 14POS DIP SMD TIN EKT Electronics Co., Ltd
1-1814640-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 14POS DIP SMD TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0436400601 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
4-641216-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641216-2 Electronics 27841 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-641216-2 Electronics 27841 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
172329-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm)
172329-1 TE Connectivity AMP Connectors 278390 2016+ CONN RECEPT/CAP 3POS MATE-N-LOK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172329-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
172329-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT/CAP 3POS MATE-N-LOK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TSM-105-01-S-DV-TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
TSM-105-01-S-DV-TR 19865 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
TSM-105-01-S-DV-TR IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSM-105-01-S-DV-TR NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSM-105-01-S-DV-TR Samtec Inc. 157590 2016+ CONN HEADER 10POS .100 DBL SMD Unitronix Electronics Limited
90130-3118 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
90130-3118 Electronics 27040 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
90130-3118 Electronics 27040 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
90130-3118 STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-641126-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-641126-4 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
151937-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.375" (9.53mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Non-Insulated