Location : Home > D > DSC1104AI2-100.0000
DSC1104AI2-100.0000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-93-140-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3211861 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 10-24 AWG
3211861 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211861 Phoenix Contact 147810 2016+ CONN TERM BLOCK W/FUSE 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3211861 Phoenix Contact 288450 2016+ CONN TERM BLOCK W/FUSE 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com