Location : Home > D > DSC1101DM1-033.3333
DSC1101DM1-033.3333
IPB120N06S402ATMA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 120A TO263-3
IPB120N06S402ATMA1 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPB120N06S402ATMA1 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CRG01(TE85L,Q,M) Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 700MA SFLAT
CRG01(TE85L,Q,M) 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CRG01(TE85L,Q,M) IC 39140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CRG01(TE85L,Q,M) NEW 73450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432300-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432300-02-0 IC 59250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1014200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 8-20 AWG