Location : Home > D > DSC1101DM1-033.3330T
DSC1101DM1-033.3330T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1101DM1-033.3330T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1101DM1-033.3330T OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD 98170 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1101DM1-033.3330T OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD 42425 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1101DM1-033.3330T OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD 140200 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1101DM1-033.3330T OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD 57849 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1101DM1-033.3330T OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD 98170 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387351119 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws