Location : Home > D > DSC1101DI5-072.0000
DSC1101DI5-072.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1101DI5-072.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1101DI5-072.0000 OSC MEMS 72.000MHZ CMOS SMD 57229 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1101DI5-072.0000 OSC MEMS 72.000MHZ CMOS SMD 41805 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
811-22-064-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-064-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING CONT 64 POS .177 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-064-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING CONT 64 POS .177 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-064-30-001101 Semiconductor 21733 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
811-22-064-30-001101 STOCK 45780 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
813-SS-004-30-004191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-SS-004-30-004191 IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-SS-004-30-004191 Preci-Dip 147680 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-SS-004-30-004191 Preci-Dip 298190 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK60624330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60624330 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60624330 NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430450810 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
325140-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325140-23-0 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1734829-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Tin
1734829-9 Electronics 26081 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1734829-9 Electronics 26081 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1734829-9 STOCK 43120 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1586892-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole, Right Angle Tin
1586892-1 IC 56530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1586892-1 TYC 12500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
T38218-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38218-19-0 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38218-19-0 NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
51110-1250 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
51110-1250 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
140822-1 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
140822-1 Distributor 83200 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
140822-1 IC 38650 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
140822-1 Original 39164 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
60102-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 12-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated