Location : Home > D > DSC1101DI2-025.0000T
DSC1101DI2-025.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1101DI2-025.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1101DI2-025.0000T OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD 97890 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1101DI2-025.0000T OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD 57099 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1101DI2-025.0000T OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD 97890 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1101DI2-025.0000T OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD 41675 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395354012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2-796696-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-796696-4 TE Connectivity AMP Connectors 157360 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796696-4 TE Connectivity AMP Connectors 298530 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796696-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796696-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 24POS R/A 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
929852-01-08-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929852-01-08-10 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929852-01-08-10 3M 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
929852-01-08-10 3M 147750 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 16POS Unitronix Electronics Limited
811-22-039-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 39 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-039-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-039-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 39 POS .236 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-039-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 39 POS .236 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-039-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 39 POS .236 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
562103160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562103160 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1910649 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)