Location : Home > D > DSC1033CE2-050.0000
DSC1033CE2-050.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1033CE2-050.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1033CE2-050.0000 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 57199 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASTMLPFL-18-50.000MHZ-LJ-E-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 50MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V 5.6mA Enable/Disable
1037910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1037910000 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1037910000 Weidmuller 157750 2016+ CONN HEADER 5POS 3.81MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1037910000 Weidmuller 297550 2016+ CONN HEADER 5POS 3.81MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395315509 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
0397260006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole