Location : Home > D > DSC1033AI2-033.3333T
DSC1033AI2-033.3333T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1033AI2-033.3333T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1033AI2-033.3333T OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 88610 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1033AI2-033.3333T OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 57799 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1033AI2-033.3333T OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 42375 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-87-066-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-066-10-012101 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-066-10-012101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-066-10-012101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-256-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1814654-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
1814654-3 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1814654-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1814654-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 8POS DIP IC GOLD EKT Electronics Co., Ltd
1814654-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET 8POS DIP IC GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SQW-137-01-L-D-VS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
821-22-018-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 18 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-018-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-018-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-018-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS SNGL .197 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-018-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS SNGL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd