Location : Home > D > DSC1018DI2-024.0000T
DSC1018DI2-024.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1018DI2-024.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1018DI2-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 87310 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1018DI2-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57129 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1018DI2-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 61855 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-015-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
ASMA41Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Yellow 12-22 AWG
ASMA41Y Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ASMA41Y Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ASMA41Y Amphenol PCD 147040 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ASMA41Y Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW TPC Global Service Co.Ltd.
446-83-230-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
446-83-230-41-035101 Preci-Dip 147250 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
446-83-230-41-035101 Preci-Dip 287450 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387601620 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
66950-015 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-284519-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1-284519-9 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284519-9 TE Connectivity AMP Connectors 157830 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284519-9 TE Connectivity AMP Connectors 297550 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284519-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 19PS VERT 3.81MM TPC Global Service Co.Ltd.
PPPN122GHNP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Header, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1722660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1722660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.62 7POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1722660000 Weidmuller 147580 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited