Location : Home > D > DSC1001DL5-133.3330
DSC1001DL5-133.3330
446-83-262-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold