Location : Home > D > DSC1001DL5-100.0000B
DSC1001DL5-100.0000B
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DL5-100.0000B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DL5-100.0000B OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD 139490 Micrel Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSC1001DL5-100.0000B OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD 41715 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DL5-100.0000B OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD 139490 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DL5-100.0000B OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD 57139 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DL5-100.0000B OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD 98910 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387203424 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
2-1571550-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
2-1571550-2 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-1571550-2 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1571550-2 TE Connectivity AMP Connectors 288590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68046-222LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
811-22-021-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 21 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-021-30-002101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-021-30-002101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-021-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147580 2016+ CONN SPRING CONT 21 POS .197 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-021-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297890 2016+ CONN SPRING CONT 21 POS .197 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ACHTR-02V-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.047" (1.20mm)
ACHTR-02V-S 37916 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
ACHTR-02V-S Semiconductor 19455 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ACHTR-02V-S STOCK 145520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-178288-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.150" (3.81mm)
1-178288-8 Electronics 27510 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-178288-8 STOCK 46390 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-178288-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-178288-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 3.81 10POS KEY-X Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0877595050 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold