Location : Home > D > DSC1001DL5-033.0000
DSC1001DL5-033.0000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1270040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-26 AWG
1270040000 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1270040000 Weidmuller 147570 2016+ TERMINAL WMF 2.5 BL Unitronix Electronics Limited
1270040000 Weidmuller 287670 2016+ TERMINAL WMF 2.5 BL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-034-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-034-10-003101 IC 56040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-034-10-003101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
546-83-320-19-131147 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 320POS GOLD
546-83-320-19-131147 Preci-Dip 147530 2016+ CONN SOCKET PGA 320POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-320-19-131147 Preci-Dip 287350 2016+ CONN SOCKET PGA 320POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-449599-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets MINI BX RCPT 128 POS
1580410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1580410000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1580410000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 4POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1580410000 Weidmuller 147070 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited