Location : Home > D > DSC1001DL5-027.0000
DSC1001DL5-027.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DL5-027.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DL5-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 139810 Micrel Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSC1001DL5-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 32035 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DL5-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 139810 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DL5-027.0000 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 57459 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387506102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1703350 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1703350 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1703350 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 270 4POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1703350 Weidmuller 147490 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited