Location : Home > D > DSC1001DL5-016.0000
DSC1001DL5-016.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DL5-016.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DL5-016.0000 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 32335 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DL5-016.0000 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 57759 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ5.1D5/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 2W DO204AL
BZD27C43P-M3-08 IC 38870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C43P-M3-08 NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZD27C43P-M3-08 VISHAY 7224133 11+/2014++ ./SOD-123FL/DO-219AB( futuro trade ltd.
1N3889 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 12A DO4
1N3889 Electronics 27209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1N3889 Electronics 27209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1N3889 IC 36360 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0387290274 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1670300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Disconnect Blue 12-26 AWG
1670300000 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1670300000 Weidmuller 287970 2016+ TERM DISC W/LEVER 400V 16A WM BL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1670300000 Weidmuller 8000 2012+ TERM DISC W/LEVER 400V 16A WM BL SIMEN Electronics Co.,Ltd