Location : Home > D > DSC1001DL5-010.2000T
DSC1001DL5-010.2000T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PLZ16C-G3/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 500MW DO219AC
NTLJD2104PTBG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 12V 2.4A 6WDFN
NTLJD2104PTBG ON 85300 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NTLJD2104PTBG STOCK 46510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
GMM3X180-004X2-SMD Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 6N-CH 40V 180A 24-SMD
GMM3X180-004X2-SMD IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GMM3X180-004X2-SMD NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HSM845GE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 8A DO215AB
HSM845GE3/TR13 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HSM845GE3/TR13 Microsemi 989000 16+ROHS DO215AB Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
HSM845GE3/TR13 NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1809319 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1809319 Phoenix Contact 157060 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1809319 Phoenix Contact 298970 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com