Location : Home > D > DSC1001DL5-010.2000T
DSC1001DL5-010.2000T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-157-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold