Location : Home > D > DSC1001DL1-033.3333T
DSC1001DL1-033.3333T
1N5380A/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 120V 5W T18
2EZ4.3D5/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 2W DO204AL
BAS21W-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 200MA SOT323
BAS21W-7 DIODES/??? 100000 2021 SOT-323 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
BAS21W-7 Diodes Inc. 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0387190586 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1752240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 8-20 AWG
1752240000 Weidmuller 147650 2016+ TERM BLOCK DIN WDU 6/E Unitronix Electronics Limited
1752240000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK DIN WDU 6/E EKT Electronics Co., Ltd
1752240000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK DIN WDU 6/E SIMEN Electronics Co.,Ltd
VC12035C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
VC12035C00J0G Amphenol FCI 157310 2016+ 762 TB SOC RA PCB/D W/L Unitronix Electronics Limited
VC12035C00J0G IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VC12035C00J0G NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB250-OQ11CH Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets Terminal Block
A-TB250-OQ11CH Assmann WSW Components 147250 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB250-OQ11CH IC 40450 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB250-OQ11CH NEW 87990 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3240043 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3240043 Phoenix Contact 157040 2016+ FORK CABLE LUG Unitronix Electronics Limited
3240043 Phoenix Contact 288410 2016+ FORK CABLE LUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796684-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-796684-3 TE Connectivity AMP Connectors 157810 2016+ TERM BLOCK RCPT 13POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796684-3 TE Connectivity AMP Connectors 298670 2016+ TERM BLOCK RCPT 13POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1233370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1233370000 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1233370000 Weidmuller 146960 2016+ LP 5.08/06/180 3.2SN OR BX Unitronix Electronics Limited
M81714/5-5 Connectors, Interconnects Terminal Junction Systems SER 1, TERM JUNC MOD TRACK
M81714/5-5 ELECTRONIC 28051 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M81714/5-5 N/A 75800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
M81714/5-5 STOCK 43340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
925015-2 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 3 Position Housing Connector Female, Receptacle Black 0.110" (2.79mm)
925015-2 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ CONN RCPT HSG .110 3POS BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5050864-8 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.026" ~ 0.033" (0.66mm ~ 0.84mm) No Tail Solder
5050864-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5050864-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-1437506-4 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.020" ~ 0.030" (0.51mm ~ 0.76mm) No Tail Press-Fit
2809-4-01-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Silver 0.091" (2.31mm) Dia