Location : Home > D > DSC1001DI5-048.0000
DSC1001DI5-048.0000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASMA21BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 14-22 AWG
ASMA21BU Amphenol PCD 147090 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ASMA21BU Amphenol PCD 287850 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-93-157-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-057-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-057-10-012101 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-057-10-012101 Preci-Dip 147310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-057-10-012101 Preci-Dip 288870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386912322 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
431205-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
44-6554-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS
44-6554-16 Aries Electronics 147370 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Unitronix Electronics Limited
44-6554-16 Aries Electronics 288750 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-6554-16 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-963207-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.197" (5.00mm)