Location : Home > D > DSC1001DI5-044.0000T
DSC1001DI5-044.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI5-044.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI5-044.0000T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 87910 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DI5-044.0000T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 57429 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI5-044.0000T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 62155 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMBZ5255BLT1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 28V 225MW SOT23-3
MMBZ5255BLT1 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMBZ5255BLT1 ON/MOT/FSC 215790 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
MMBZ5255BLT1 ON/MOT/FSC 39686 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMBZ5255BLT1 ON/MOT/FSC 43090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BZT52C39S-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 200MW SOD323
BZT52C39S-TP original 37494 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C39S-TP Original n 58952 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZT52C39S-TP STOCK 47140 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1020500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 2-12 AWG
1020500000 Electronics 27261 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1020500000 IC 36150 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1095640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1095640000 Weidmuller 147030 2016+ CONN TERM BLOCK R/A 2POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1095640000 Weidmuller 288390 2016+ CONN TERM BLOCK R/A 2POS 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-321045-1 Original 37414 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
8-321045-1 Semiconductor 32055 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
OQ11548103J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ11548103J0G Amphenol FCI 157090 2016+ 508 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
OQ11548103J0G IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ11548103J0G NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397560006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1793110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1793110000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1793110000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK SOCKET 12POS 3.81MM GRN EKT Electronics Co., Ltd
1793110000 Weidmuller 289090 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com