Location : Home > D > DSC1001DI5-044.0000T
DSC1001DI5-044.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI5-044.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI5-044.0000T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 87910 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DI5-044.0000T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 57429 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI5-044.0000T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 62155 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38410-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38410-10-0 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38410-10-0 NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JC6-Q307-12 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
JC6-Q307-12 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JC6-Q307-12 NEW 85900 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-022-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-022-66-001101 Preci-Dip 147220 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-022-66-001101 Preci-Dip 288090 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-043-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-218-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-218-41-001101 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-218-41-001101 Preci-Dip 146950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-218-41-001101 Preci-Dip 278350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-11 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-11 3M 297450 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 22POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-11 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-11 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 22POS EKT Electronics Co., Ltd
929975-01-11 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 22POS TPC Global Service Co.Ltd.
1781111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1781111 Phoenix Contact 147730 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1781111 Phoenix Contact 298170 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GRPB032VWQS-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
430115-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430115-24-0 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1969612-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
430002-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws