Location : Home > D > DSC1001DI5-032.2500
DSC1001DI5-032.2500
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI5-032.2500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI5-032.2500 OSC MEMS 32.2500MHZ CMOS SMD 32435 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI5-032.2500 OSC MEMS 32.2500MHZ CMOS SMD 98390 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1001DI5-032.2500 OSC MEMS 32.2500MHZ CMOS SMD 57859 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1509-ST Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Dual
1509-ST Curtis Industries 157650 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1509-ST IC 57300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-87-146-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-104-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-104-41-007000 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0026482046 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
325211-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws