Location : Home > D > DSC1001DI5-025.0000
DSC1001DI5-025.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI5-025.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI5-025.0000 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 31845 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI5-025.0000 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 139620 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI5-025.0000 OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57269 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASA2BR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Brown 14-22 AWG
ASA2BR Amphenol PCD 147880 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BROWN Unitronix Electronics Limited
ASA2BR Amphenol PCD 288650 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BROWN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQW-150-01-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
44-3573-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN
44-3573-10 Aries Electronics 146950 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Unitronix Electronics Limited
44-3573-10 Aries Electronics 288010 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-3573-10 IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
562100100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562100100 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
55510-122LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
814-22-010-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-010-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-010-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-010-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 10POS DUAL .370 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1943720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1943720000 Weidmuller 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1943720000 Weidmuller 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0559320630 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
1035300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1035300000 Weidmuller 157720 2016+ CONN HEADER 32POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1035300000 Weidmuller 297890 2016+ CONN HEADER 32POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com