Location : Home > D > DSC1001DI5-024.5760T
DSC1001DI5-024.5760T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI5-024.5760T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI5-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 88350 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DI5-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 57649 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI5-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 62375 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-43-128-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold