Location : Home > D > DSC1001DI5-020.0000
DSC1001DI5-020.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI5-020.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI5-020.0000 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 139720 Micrel Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSC1001DI5-020.0000 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 31945 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI5-020.0000 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 139720 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI5-020.0000 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 57369 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-046-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-046-10-273101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-046-10-273101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-038-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1757790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1757790000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757790000 Weidmuller 147030 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1757790000 Weidmuller 298690 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63453-322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
811-S1-037-10-017101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 37 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-037-10-017101 Preci-Dip 157490 2016+ CONN SPRING LOAD 37POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-037-10-017101 Preci-Dip 298670 2016+ CONN SPRING LOAD 37POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-038-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 38 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-038-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-038-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-038-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-038-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 38POS DUAL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-053-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 53 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-053-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-053-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 53POS SNGL .370 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-053-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 53POS SNGL .370 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-053-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 53POS SNGL .370 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd