Location : Home > D > DSC1001DI5-002.4576
DSC1001DI5-002.4576
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI5-002.4576 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI5-002.4576 OSC MEMS 2.4576MHZ CMOS SMD 32175 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI5-002.4576 OSC MEMS 2.4576MHZ CMOS SMD 57599 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325122-01-0 Curtis Industries 157750 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
325122-01-0 IC 60050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1573-3 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.186" (4.72mm) Tin