Location : Home > D > DSC1001DI4-010.0000T
DSC1001DI4-010.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI4-010.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI4-010.0000T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 61685 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI4-010.0000T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 56959 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI4-010.0000T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 88890 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KUSC2-WC Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.625" (15.88mm) Barrier Block Connector, Screws
KUSC2-WC Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLK 60A 600V 2POS W/COVER EKT Electronics Co., Ltd
KUSC2-WC Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLK 60A 600V 2POS W/COVER SIMEN Electronics Co.,Ltd