Location : Home > D > DSC1001DI2-054.0000
DSC1001DI2-054.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-054.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-054.0000 OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 42295 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-054.0000 OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 140070 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI2-054.0000 OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 57719 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3209550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through White 12-26 AWG
3209550 Phoenix Contact 147640 2016+ PT 2 5-TWIN WH Unitronix Electronics Limited
3209550 Phoenix Contact 287550 2016+ PT 2 5-TWIN WH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-93-146-41-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-018-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-018-10-269101 Preci-Dip 147810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-018-10-269101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-022-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-022-10-005101 IC 56080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-022-10-005101 Preci-Dip 147840 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
PPPN252AFCN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1559910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1559910000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1559910000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 5POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1559910000 Weidmuller 147460 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
AKSNT-G-BLK Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold
AKSNT-G-BLK Assmann Electronics Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
AKSNT-G-BLK Assmann Electronics Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
AKSNT-G-BLK Assmann Electronics Inc 8000 2012+ CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLK SIMEN Electronics Co.,Ltd
AKSNT-G-BLK Assmann Electronics Inc 8000 2012+ CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-535676-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold