Location : Home > D > DSC1001DI2-038.4000
DSC1001DI2-038.4000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-038.4000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-038.4000 OSCILLATOR MEMS 38.4MHZ CMOS SMD 139530 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI2-038.4000 OSCILLATOR MEMS 38.4MHZ CMOS SMD 57179 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI2-038.4000 OSCILLATOR MEMS 38.4MHZ CMOS SMD 99130 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1683640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 10-26 AWG
1683640000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1683640000 Weidmuller 147550 2016+ TERM SGL LVL FT 600V 33A WM WHT Unitronix Electronics Limited
1683640000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LVL FT 600V 33A WM WHT EKT Electronics Co., Ltd
1683640000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LVL FT 600V 33A WM WHT TPC Global Service Co.Ltd.
801-87-041-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-041-30-001101 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-041-30-001101 Preci-Dip 147490 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-041-30-001101 Preci-Dip 288590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284046-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284046-3 TE Connectivity AMP Connectors 157080 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-284046-3 TE Connectivity AMP Connectors 297570 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284046-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284046-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
FLE-129-01-G-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
431302-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431302-20-0 IC 60020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0038001410 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1638000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1638000000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 270 21POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1638000000 Weidmuller 156980 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1638000000 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com