Location : Home > D > DSC1001DI2-037.1250
DSC1001DI2-037.1250
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-037.1250 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-037.1250 OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD 42395 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-037.1250 OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD 140170 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI2-037.1250 OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD 57819 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5452308 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole