Location : Home > D > DSC1001DI2-029.5000
DSC1001DI2-029.5000
416F260X2CLR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À15ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F260X2CLR CTS-Frequency Controls 139600 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F260X2CLR CTS-Frequency Controls 31825 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F260X2CLR CTS-Frequency Controls 57249 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F260X2CLR CTS-Frequency Controls 98710 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
YK50412030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50412030J0G Amphenol FCI 147720 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50412030J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50412030J0G NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38143-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38143-02-0 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38143-02-0 NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW14500200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW14500200J0G Amphenol FCI 157820 2016+ 508 TB SPR PLU WF DOWN Unitronix Electronics Limited
HW14500200J0G IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW14500200J0G NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW09300000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW09300000J0G Amphenol FCI 147210 2016+ 381 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
HW09300000J0G IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW09300000J0G NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DP1R020NQ1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
DP1R020NQ1 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP1R020NQ1 JAE Electronics 139810 17+/18+ CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT FindCores Electronics Co.,Ltd.
DP1R020NQ1 JAE Electronics 157459 2015+ CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DP1R020NQ1 JAE Electronics 242040 1538+ CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT Alphatek Technology Limited
1870200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1870200000 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1870200000 Weidmuller 147080 2016+ LSF-SMT 5.00/08/180 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
1989515 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1989515 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1989515 Phoenix Contact 299130 2016+ CONN PIN-STRIP PLUG 9POS 5.0MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1989515 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN PIN-STRIP PLUG 9POS 5.0MM EKT Electronics Co., Ltd
1989515 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN PIN-STRIP PLUG 9POS 5.0MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
1722410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1722410000 Weidmuller 298690 2016+ TERM BLOCK PCB 3POS 5.08MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722410000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 3POS 5.08MM BLACK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1722410000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 3POS 5.08MM BLACK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1776275-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole