Location : Home > D > DSC1001DI2-006.7800T
DSC1001DI2-006.7800T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-006.7800T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-006.7800T OSCILLATOR MEMS 6.78MHZ CMOS SMD 61795 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-006.7800T OSCILLATOR MEMS 6.78MHZ CMOS SMD 57069 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI2-006.7800T OSCILLATOR MEMS 6.78MHZ CMOS SMD 139420 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI2-006.7800T OSCILLATOR MEMS 6.78MHZ CMOS SMD 89070 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0791091023 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
20021311-00060T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
20021311-00060T4LF Amphenol FCI 288850 2016+ CONN RECEPT 60POS DUAL VERT T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021311-00060T4LF FCI 500 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
20021311-00060T4LF FCI 500 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
20021311-00060T4LF IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1814655-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 30POS TIN
2-1814655-2 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1814655-2 TE Connectivity AMP Connectors 146970 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS TIN Unitronix Electronics Limited
2-1814655-2 TE Connectivity AMP Connectors 288150 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1779466 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779466 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1779466 Phoenix Contact 157820 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1779466 Phoenix Contact 298090 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1687820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1687820000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1687820000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 19POS LH SN OR EKT Electronics Co., Ltd
1687820000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 19POS LH SN OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
794617-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
794617-8 AMP/WSI 10000 17+ 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
794617-8 AMP/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
794617-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 3MM 8POS DL MATE-N-L SIMEN Electronics Co.,Ltd
430201-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
09185107323800 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
0022282143 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold