Location : Home > D > DSC1001DI2-001.8432
DSC1001DI2-001.8432
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-001.8432 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-001.8432 OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 140190 Micrel Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSC1001DI2-001.8432 OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 42415 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-001.8432 OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 140190 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI2-001.8432 OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 57839 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430101-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430101-02-0 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546657-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546657-2 IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546657-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1546657-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 2POS 6.35MM EKT Electronics Co., Ltd
1959943 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole