Location : Home > D > DSC1001DI1-074.2500T
DSC1001DI1-074.2500T
RB168L-40TE25 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDS
SPB80N03S2L-05 G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK
SPB80N03S2L-05 G Infineon Technologies 89630 2015+ 2015+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
SPB80N03S2L-05 G Infineon Technologies 241790 1538+ MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK Alphatek Technology Limited
SPB80N03S2L-05 G Infineon Technologies 241790 1538+ MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SDURF820 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V ITO220AC
0395338004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OQ08558000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ08558000J0G Amphenol FCI 157350 2016+ 508 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ08558000J0G IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ08558000J0G NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1596580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1596580000 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1596580000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1596580000 Weidmuller 298270 2016+ CONN TERM BLK PCB 5.0MM 20POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com