Location : Home > D > DSC1001DI1-074.2500T
DSC1001DI1-074.2500T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3001925 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 8-26 AWG
3001925 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3001925 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3001925 Phoenix Contact 147510 2016+ CONN TERM BLK FLAT TYPE FUSE Unitronix Electronics Limited
801-43-035-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-83-023-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-83-023-20-001101 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-023-20-001101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-023-20-001101 Preci-Dip 287830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-S1-005-30-015101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Piston Connector Surface Mount
821-S1-005-30-015101 Preci-Dip 147090 2016+ CONN SPRING LOAD 5POS SMT 6.5MM Unitronix Electronics Limited
821-S1-005-30-015101 Preci-Dip 298210 2016+ CONN SPRING LOAD 5POS SMT 6.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-SS-004-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-SS-004-30-006101 IC 59390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-SS-004-30-006101 Preci-Dip 147190 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-SS-004-30-006101 Preci-Dip 298610 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-204 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76308-204 Amphenol FCI 147090 2016+ CONN RCPT 4POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
76308-204 Amphenol FCI 298170 2016+ CONN RCPT 4POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-204 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S4B-PH-K-S(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
S4B-PH-K-S(LF)(SN) ELECTRONIC 26181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0448120042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1586037-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1510492609 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.256" (6.50mm)
1510492609 Molex, LLC 157040 2016+ 6.5MM WTB RCPT HSE PBTP RED 6CKT Unitronix Electronics Limited
1510492609 Molex, LLC 277330 2016+ 6.5MM WTB RCPT HSE PBTP RED 6CKT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-644861-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
2-644861-8 Electronics 26739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-644861-8 Electronics 26739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-644861-8 STOCK 47040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1722872207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold
1722872207 Molex, LLC 147370 2016+ ULTRAFIT VERT 15 AU PLATED NAT Unitronix Electronics Limited
1141280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole