Location : Home > D > DSC1001DI1-048.0000
DSC1001DI1-048.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI1-048.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI1-048.0000 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 139860 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI1-048.0000 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57509 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI1-048.0000 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 98850 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-072-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold