Location : Home > D > DSC1001DI1-033.3333T
DSC1001DI1-033.3333T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-024-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-024-53-001101 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-024-53-001101 Preci-Dip 147310 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-024-53-001101 Preci-Dip 289070 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPTC292LJBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PPTC292LJBN-RC IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPTC292LJBN-RC NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPTC292LJBN-RC Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN FEMALE 58POS DL .1 R/A TIN EKT Electronics Co., Ltd
PPTC292LJBN-RC Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN FEMALE 58POS DL .1 R/A TIN TPC Global Service Co.Ltd.
1806041 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1806041 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1806041 Phoenix Contact 147350 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1806041 Phoenix Contact 297310 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146139-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1821840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1821840000 Weidmuller 146940 2016+ BVZF 7.62/12/180 SN BK Unitronix Electronics Limited
325131-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1627530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1627530000 Weidmuller 157200 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1627530000 Weidmuller 298590 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325138-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1902408 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)