Location : Home > D > DSC1001DI1-033.3330T
DSC1001DI1-033.3330T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI1-033.3330T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI1-033.3330T OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 87730 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DI1-033.3330T OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 57219 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI1-033.3330T OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD 41795 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-147424-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-147424-5 IC 56530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-147424-5 TE Connectivity AMP Connectors 287850 2016+ CONN RCPT 50POS VERT .100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-147424-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-147424-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 50POS VERT .100 T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd
08-810-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-810-90C Aries Electronics 157710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-810-90C Aries Electronics 278870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32-C212-10T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN
32-C212-10T Aries Electronics 157720 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN Unitronix Electronics Limited
32-C212-10T Aries Electronics 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1760792001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1760792001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1760792001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 8POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1760792001 Weidmuller 147270 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
833-83-070-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
801-83-013-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-013-65-410101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-013-65-410101 Preci-Dip 297890 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-131-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-131-41-006101 Preci-Dip 156990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-131-41-006101 Preci-Dip 297930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com