Location : Home > D > DSC1001DI1-024.5760T
DSC1001DI1-024.5760T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI1-024.5760T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI1-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 87710 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DI1-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 57839 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI1-024.5760T OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 42415 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-87-036-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-87-036-20-001101 Preci-Dip 147570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-036-20-001101 Preci-Dip 289150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-022-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
853-87-022-20-001101 IC 56180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-022-20-001101 Preci-Dip 147530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-022-20-001101 Preci-Dip 289110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387390524 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB FT 10 ASY
1530410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1530410000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1530410000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 19POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1530410000 Weidmuller 147010 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited