Location : Home > D > DSC1001DI1-024.5760
DSC1001DI1-024.5760
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI1-024.5760 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI1-024.5760 OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 41745 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI1-024.5760 OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD 57169 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
963254-2000-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
346-43-155-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 55POS GOLD
346-43-155-41-013000 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-43-155-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157390 2016+ CONN SOCKET SIP 55POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-43-155-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278850 2016+ CONN SOCKET SIP 55POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386912420 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1546237-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1546237-2 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546237-2 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546237-2 TE Connectivity AMP Connectors 297650 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
614-87-325-18-111144 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 325POS GOLD
614-87-325-18-111144 Preci-Dip 147520 2016+ CONN SOCKET PGA 325POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-87-325-18-111144 Preci-Dip 288690 2016+ CONN SOCKET PGA 325POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com