Location : Home > D > DSC1001DI1-016.3840T
DSC1001DI1-016.3840T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI1-016.3840T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI1-016.3840T OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 88130 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DI1-016.3840T OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 57239 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI1-016.3840T OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD 41815 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
426-83-218-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
426-83-218-41-001101 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
426-83-218-41-001101 Preci-Dip 146950 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
426-83-218-41-001101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430115-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430115-17-0 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1684260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1684260000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 180 5POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1684260000 Weidmuller 147030 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1684260000 Weidmuller 298690 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430500-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432600-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1954360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1954360000 Weidmuller 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1954360000 Weidmuller 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0351550602 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.098" (2.50mm)