Location : Home > D > DSC1001DI1-003.6864T
DSC1001DI1-003.6864T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI1-003.6864T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI1-003.6864T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 88750 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001DI1-003.6864T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 57429 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI1-003.6864T OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 42005 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431612-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws