Location : Home > D > DSC1001DI1-003.6864
DSC1001DI1-003.6864
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI1-003.6864 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI1-003.6864 OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 57539 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI1-003.6864 OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD 42115 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3208566 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 14-26 AWG
3208566 Phoenix Contact 147650 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU GRAY Unitronix Electronics Limited
3208566 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
1-1571550-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS TIN
1-1571550-2 TE Connectivity AMP Connectors 156960 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS TIN Unitronix Electronics Limited
1-1571550-2 TE Connectivity AMP Connectors 278730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-060-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
0009485134 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold