Location : Home > D > DSC1001DE2-032.0000
DSC1001DE2-032.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DE2-032.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DE2-032.0000 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 57739 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DE2-032.0000 OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD 62465 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ4.7D10E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 3W DO204AL
3EZ4.7D10E3/TR12 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DSA2-16A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 1600V 3.6A AXIAL
DSA2-16A IXYS 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DSA2-16A Distributor 181930 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
DSA2-16A IC 37372 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
DSA2-16A brenda@hon 87440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
10A07-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 10A R6
10A07-T 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
10A07-T DIODES 10000 2013+ 10A RECTIFIER WLParts Electronics ltd
10A07-T Diodes Inc 262560 1538+ DIODE STD REC 1000V 10A R6 AXIAL Alphatek Technology Limited
433112-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433112-02-0 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325241-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws