Location : Home > D > DSC1001DE2-024.0000T
DSC1001DE2-024.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DE2-024.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DE2-024.0000T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 88090 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F360XXCSR Crystals and Oscillators Crystals 36MHz ¡À15ppm Crystal Series 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F360XXCSR CTS-Frequency Controls 139710 17+/18+ CRYSTAL 36.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F360XXCSR CTS-Frequency Controls 139710 NEW RoHS CRYSTAL 36.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Inc.
416F360XXCSR CTS-Frequency Controls 41935 1538+ CRYSTAL 36.000 MHZ SERIES SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F360XXCSR CTS-Frequency Controls 57359 2015+ CRYSTAL 36.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UDZSTE-1736B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 200MW UMD2
UDZSTE-1736B Rohm Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T38230-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38230-02-0 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38230-02-0 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8008AC-71-33E-4.300000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 4.3MHZ OE
OQ24700000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OQ24700000J0G Amphenol FCI 147880 2016+ 500 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
OQ24700000J0G IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ24700000J0G NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2513-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.188" (4.78mm) Tin-Lead
2513-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298950 2016+ TERM TURRET SINGLE L=4.78MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com