Location : Home > D > DSC1001DC5-012.0000
DSC1001DC5-012.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DC5-012.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DC5-012.0000 OSC MEMS 12.0000MHZ CMOS SMD 57129 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DC5-012.0000 OSC MEMS 12.0000MHZ CMOS SMD 41705 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DC5-012.0000 OSC MEMS 12.0000MHZ CMOS SMD 98750 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1001DC5-012.0000 OSC MEMS 12.0000MHZ CMOS SMD 139480 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB10BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 6-20 AWG
ATB10BK Amphenol PCD 147290 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 10MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ATB10BK Amphenol PCD 287330 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 10MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546224-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546224-5 IC 57980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546224-5 TE Connectivity AMP Connectors 157120 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546224-5 TE Connectivity AMP Connectors 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMS15RE3S6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
1643160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1643160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 28POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1643160000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1643160000 Weidmuller 298450 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1703290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1703290000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1703290000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 270 9POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1703290000 Weidmuller 147280 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited