Location : Home > D > DSC1001DC2-025.0000
DSC1001DC2-025.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DC2-025.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DC2-025.0000 OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD 57039 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DC2-025.0000 OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD 61765 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DC2-025.0000 OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD 88650 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-062-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
433613-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433613-16-0 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-22-030-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 30 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-030-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-030-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-030-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 30 POS .217 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1734598-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin
1-1734598-0 Electronics 27240 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1734598-0 Electronics 27240 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0395338820 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
9-1241961-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
9-1241961-9 IC 56560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7-353908-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.059" (1.50mm)
7-353908-2 Distributor 172890 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
7-353908-2 IC 38330 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
7-353908-2 Semiconductor 20705 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
7-353908-2 STOCK 46490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-640445-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1-640445-6 Electronics 27359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-640445-6 Electronics 27359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-640445-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0190070079 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated